Doktoranci

Aktualności

Członkowie URD uczestniczyli w spotkaniu KRD

W minioną sobotę, 25 lutego br. przedstawiciele Uczelnianej Rady Doktorantów UKW uczestniczyli gościnnie w posiedzeniu Krajowej Reprezentacji Doktorantów...

Spotkanie pn. "Video marketing - trendy, inspiracje, praktyka"

Przekazujemy zaproszenie na spotkanie pn. "Video marketing - trendy, inspiracje, praktyka"

Poznaj najnowsze trendy oraz inspiracje w zakresie komunikacji marketingowej i dowiedz się więcej o reklamie wyświetlanej na urządzeniach mobilnych...

Akcja ,,Podaruj książkę"

Uczelniana Rada Doktorantów UKW zaprasza do udziału akcji ,,Podaruj książkę", która potrwa od 1 do 20 lutego br...

Szkolenie pn. „Stereotypy-uprzedzenia-dyskryminacja. Obcokrajowcy na bydgoskich uczelniach”.

JM Rektor UKW prof. dr hab. Jacek Woźny przekazał nam zaproszenie do udziału w bardzo ciekawym szkoleniu: „Stereotypy-uprzedzenia-dyskryminacja. Obcokrajowcy na bydgoskich uczelniach”.
Wszystkich zainteresowanych spotkaniem zachęcamy do zapoznania się z poniższą informacją...

Akcja SOWa- Studencie Ogarnij Wiedzę!

Samorząd Studencki, Uczelniana Rada Doktorantów oraz Biblioteka Główna Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego zapraszają do udziału w kolejnej edycji akcji SOWa- Studencie Ogarnij Wiedzę...
 

Informacja dot. systemu Expertus

Drodzy uczestnicy studiów doktoranckich!

Przypominamy, że w związku z zarządzeniem nr 125/2012/2013 Rektora UKW z dnia 27 września 2013 r. doktoranci mają obowiązek przekazywać każdą swoją publikację do Sekcji Informacji Naukowej Biblioteki UKW w celu umieszczenia ich w Bazie Dorobku Naukowego Pracowników UKW, tworzonej w systemie Expertus, w terminie do 30 dni od daty ich opublikowania.

W załączeniu link z potrzebnymi informacjami.
W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu na adres email: alicjazardecka@gmail.com

 

 

 

Nowe władze Uczelnianej Rady Doktorantów

18 stycznia br. Uczelniana Rada Doktorantów wybrała władze. Nową Przewodniczącą została Alicja Żardecka.  

Zmiany dokonały się również w Zarządzie URD: stanowisko Wiceprzewodniczącej objęła Joanna Wieczorek, Sekretarza- Marta Rajewska, Skarbnikiem zaś Miłosz Chruściel.

Swoje podziękowania za zaangażowanie i godną reprezentację kierujemy do Dominika Traczykowskiego, który przez ostatni rok sprawował tą funkcję.

 

 

 

Wigilia Doktorantów 2016

8 grudnia br. odbyło się Spotkanie Wigilijne Doktorantów UKW w Stołówce "U Niny"...

Samorząd Doktorantów zaprasza do "Szlachetnej Paczki"

Koleżanki i Koledzy!

 

Bardzo się cieszymy,  że już niebawem z wieloma z Was, zobaczymy się na Wigilii Doktorantów. Możemy jednak to wydarzenie uczynić bardziej wyjątkowym. Zróbmy wspólnie coś dobrego!

Jako Samorząd Doktorantów w imieniu Naszej Społeczności chcielibyśmy wesprzeć akcję „Świąteczna Paczka” Inicjatywa jest absolutnie dobrowolna, a zaangażowanie zależy tylko od każdego z Was...

 

 

V Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu „Sytuacja komunikacyjna i jej parametry” pod tytułem KOMUNIKOWANIE WARTOŚCI – WARTOŚĆ KOMUNIKOWANIA.

28 listopada br. przedstawiciele Uczelnianej Rady Doktorantów UKW uczestniczyli w oficjalnym otwarciu V Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej z cyklu „Sytuacja komunikacyjna i jej parametry” pod tytułem KOMUNIKOWANIE WARTOŚCI – WARTOŚĆ KOMUNIKOWANIA. 

Zapraszamy na Wigilię Doktorantów UKW!

Szanowne Koleżanki i Koledzy!

 

Uczelniana Rada Doktorantów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy ma zaszczyt zaprosić Was na Wigilię Doktorantów, która odbędzie się 8 grudnia 2016 r. o godz. 17:00 w Stołówce „U Niny”.

W tym szczególnym czasie, gdy wszelkie spory i nieporozumienia odchodzą w dal, a świat staje się odrobinę lepszy, pragniemy zacieśnić więzi naszej społeczności akademickiej i wspólnie cieszyć się z nadchodzących świąt. Liczymy, że zaszczycicie nas swoją obecnością.

Prosimy o potwierdzenie przybycia do 28 listopada br.
na adres e-mail: alicjazardecka@gmail.com lub tel. 737 458 101

 

 

WAŻNE: Rusza nabór wniosków na stypendia 2016/2017

Dział Rekrutacji i Spraw Studenckich informuje, że od 17 do 23 października br. będzie możliwość składania wniosków w systemie USOSweb na stronie: www.usosweb.ukw.edu.pl...